web-traffic

چگونه بازدید روزانه سایت را 3 برابر کنیم؟

افزایش بازدید سایت دغدغه تمامی مدیران سایت ها و صاحبان کسب و کار هاست. افزایش بازدید روزانه می تواند از چند جنبه اهمیت داشت باشد. اول این که بازدید بیشتر در فروشگاه های اینترنتی می تواند به معنای نرخ تبدیل بالاتر باشد.

به این معنا که رابطه مستقیمی میان بازدید روزانه و افزایش خرید از سایت شما وجود دارد. همچنین بازدید بیشتر به معنای افزایش احتمال موفقیت برنامه های بازاریابی شماست چون تعداد بیشتری از افراد هستند که با محصولات و خدمات شما آشنا می شوند.

توجه کنید زمانی که افراد بیشتری از سایت شما بازدید می نمایند، توجه گوگل نیز به شما جلب می شود و سایت شما در جستجوی گوگل در اولویت بالاتری قرار خواهد گرفت و به اصطلاح جایگاه سئو بهتری خواهید داشت.

جایگاه بهتر سئو خود می تواند به معنای موفقیت برنامه های بازاریابی، افزایش هر چه بیشتر بازدید کننده و افزایش خرید از سایت شما باشد. در این مقاله چند راهکار برای افزایش بازدید روزانه سایت به شما پیشنهاد می کنیم.

 

traffic-website
افزایش بازدید روزانه سایت و اهمیت آن

 

اولین اصل در افزایش بازدید از سایت؛ از سئو غافل نشوید

اولین اصل در افزایش بازدید روزانه سایت این است که از جایگاه سئو خود غافل نشوید. اغلب کاربران خدمات و کالای مورد نیاز خود را در گوگل جستجو می کنند و به سایت هایی که گوگل به آن ها معرفی می کند، مراجعه می کنند.

بنابراین برنامه ریزی کنید تا در اولویت جستجو گوگل قرار گیرید و به اصطلاح تمامی اقدامات مفید برای سئو را در اولویت قرار دهید. سعی کنید دانش خود را در این زمینه افزایش دهید و برای ارتقا جایگاه سئو خود برنامه ریزی کنید.

در ادامه نکاتی را با شما در میان می گذاریم که سریع تر باعث افزایش بازدید از سایت می شوند و البته تاثیر مثبتی هم بر سئو دارند.

برای افزایش بازدید روزانه،منظم و صبور باشید

اگر دوست دارید که بازدید روزانه سایت شما تا 3 برابر افزایش یابد، لازم است منظم باشید. به این معنا که برنامه ریزی منظمی برای بارگذاری محتوا داشته باشید.

نظم در بارگذاری محتوا به اندازه حجم محتوایی که بر روی سایت خود بارگذاری می کنید، اهمیت دارد. اگر به صورت مستمر و منظم بر روی سایت خود محتوا بارگذاری کنید، کاربران بیشتر جذب شما می شوند و به سایت شما اعتماد می کنند.

همچنین با بارگذاری منظم محتوا، اعتماد گوگل را نیز به راحتی جلب خواهید نمود. قرار گرفتن در اولویت جستجو گوگل، بازدید روزانه سایت را افزایش می دهد.

بیشتر بخوانید
10 گام برای ساخت یک فروشگاه اینترنتی موثر در وردپرس

 

Traffic-Website
برای افزایش بازدید سایت لازم است صبور باشید

 

در فرایند افزایش بازدید روزانه از سایت، لازم است تا صبور باشید. جلب اعتماد کاربران و گوگل زمان بر است و باید ثابت قدم باشید. در این مقاله سریع ترین راه ها را به شما پیشنهاد می نماییم ولی با این وجود انتظار نداشته باشید به محض انجام دادن این توصیه ها، بازدید روزانه از سایت شما به سرعت افزایش یابد.

برای افزایش بازدید باید سایت به روزی داشته باشید

یکی از مهم ترین اصول در افزایش بازدید روزانه سایت، به روز بودن است. این اصل را از تمامی جوانب باید رعایت کنید. مطالب به روز و جذاب در سایت خود بارگذاری کنید.

همچنین مطالب قدیمی تر را به روز کنید. این موضوع برای گوگل نیز اهمیت دارد. به روز بودن همچنین به معنای همگام بودن با سلیقه و نیاز روز کاربر و استفاده از فناوری روز نیز می باشد.

برای مثال تمامی محتوای خود را به صورت متنی ارائه نکنید. امروز عرضه محتوای ویدیویی و پادکست ها نیز در جذب کاربر بسیار موثر است. آمارها نشان می دهد ویدیو ها در افزایش بازدید از سایت تاثیر بسیار بیشتری از محتوای متنی دارند.

خاص و خلاق باشید تا بازدید روزانه سایت بیشتری داشته باشید

اگر به دنبال معجزه برای افزایش بازدید روزانه  خود هستید، باید سراغ خلاقیت بروید. خلاقیت و متمایز بودن می تواند به شما کمک کند تا در سریع ترین زمان ممکن، بازدید از سایت خود را افزایش دهید.

محتواهایی را عرضه کنید که کاربران در سایت های دیگر نمی یابند. سعی کنید به نیازها و سوالات کاربران پاسخ دهید. در سایت خود مسابقات و جشنواره های مهیج داشته باشید.

نظر سنجی و تعامل با کاربران نیز می تواند اهمیت زیادی داشته باشد. برای مثال می توانید از کاربران آدرس ایمیل بگیرید و هر از چند گاهی مطالب جذاب سایت را برای آن ها ایمیل کنید.

یا از طریق ایمیل از آنها بخواهید برای دیدین محتوای جدید به سایت مراجعه کنند. از تصاویر و ویدیوهای متفاوت و خلاقانه استفاده کنید. در استفاده از رنگ ها نیز خلاق و جسور باشید.

 

increase-website-traffic
افزایش بازدید روزانه سایت با خلاقیت و متمایز بودن

 

 

از شبکه های اجتماعی غافل نشوید

اگر به دنبال بازدید روزانه سایت هستید و می خواهید هر روز از افزایش بازدید کننده های سایت خود لذت ببرید، نباید از شبکه های اجتماعی غافل شوید.

بیشتر بخوانید
0 تا 100 رپورتاژ آگهی

در شبکه های اجتماعی، سایت خود را معرفی کنید و سعی کنید از شبکه های اجتماعی کاربران را به سایت خود هدایت کنید. همچنین امکان به اشتراک گذاشتن مطلب و محتوا از سایت خود را در شبکه های اجتماعی فراهم نماید. در انتخاب شبکه های اجتماعی نیز نهایت دقت را داشته باشید.

شبکه های اجتماعی را بر اساس محبوبیت میان کاربران هدف خود انتخاب کنید. برای مثال اگر سایت شما در حوزه فشن و مد فعال است، نباید از اینستاگرام غافل شوید. اگر مخاطب کسب و کار شما افراد متخصص و محقق هستید، لینکدین را در اولویت فعالیت قرار دهید.

بازدید روزانه سایت با استفاده از پست مهمان

در واقع بک لینک گرفتن می­تواند بازدید شما را افزایش دهد. شما می­توانید به روش های مختلف برای سایت خود بک لینک بگیرید. یکی از بهترین روش ها، انتشار محتوای جذاب به عنوان مهمان در سایت های معتبر و پربازدید است.

در واقع این روش نوعی بازاریابی محتوایی برای سایت شماست. شما از طریق محتوای جذاب، برای سایت خود بازاریابی می کنید و سعی می کنید بازدید کننده های یک سایت معتبر و پربازدید را به سایت خود جذب کنید و سایت خود را نیز به آنها معرفی کنید.

با این روش می توانید بازدید روزانه سایت خود را افزایش دهید البته لازم است در انتخاب سایت میزبان نهایت دقت را داشته باشید. سایت های مرتبط، پربازدید و معتبر را در اولویت قرار دهید.  

 

guest-blogging
پست مهمان روش مناسب برای افزایش بازدید از سایت

 

 

شبکه همکاری های خود را توسعه دهید

هر چه همکاران شما بیشتر باشد، فرصت های بیشتری برای افزایش بازدید روزانه سایت در اختیار خواهید داشت. برای مثال با انجمن های مرتبط همکاری کنید و سایت خود را در میان اعضای انجمن معرفی کنید.

هم صنف ها یا صنف های مرتبط را شناسایی کنید و سایت خود را به افراد مرتبط با این صنف ها نیز معرفی کنید. می توانید دیگر سایت های معتبر را در سایت خود معرفی کنید و از آن سایت ها نیز بخواهید که سایت شما را به بازدید کننده های خود معرفی کنند.

از هر فرصتی برای معرفی سایت خود و افزایش بازدید استفاده کنید. آدرس سایت خود را در کارت های ویزیت، کاتالوگ، فرم های ثبت نام و … نیز درج کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image