rezalashgari-seo

بدون شک مشاوره سئو، یکی از نیازمندی های اساسی هر کسب و کاری است. مشاوره در زمینه سئو به شما کمک می کند تا اقدامات و برنامه سئو حرفه ای داشته باشید و به نتایج دلخواه خود دست یابید.

اقدامات سئو تنوع زیادی دارند و موارد متنوعی از سئو داخلی گرفته تا سئو خارجی و سئو محلی را شامل می شوند. شما برای موفقیت در زمینه سئو و قرارگرفتن در اولویت موتورهای جستجو نیاز به استراتژی، برنامه ریزی و تیم های اجرایی دارید. خدمات مشاوره سئو، خدماتی است که به شما کمک می کند تا استراتژی های موثر و بهتر را انتخاب کنید و برنامه ریزی حرفه ای تر و اصولی تری را داشته باشید. بدون مشاوره ممکن است اولویت بندی اقدامات، زمان بندی، بودجه ریزی و … بسیار پیچیده و سردرگم کننده باشد.

چرا به مشاوره سئو نیاز دارید؟

SEO-PROCESS

چون سئو دیگر انتخاب نیست بلکه لازمه موفقیت است.

امروز بیش از نیمی از مشتریان بالقوه هر کسب و کاری قبل از خرید، خدمات و کالای مورد نیاز خود را در گوگل جستجو می کنند. اگر نه همه، بیشتر مشتریان بالقوه در فضا و شبکه های مجازی فعالیت دارند. بنابراین اگر می خواهید سهم بازار بیشتری بدست آورید و حتی سهم بازاری که دارید را از دست ندهید، بهتر است اقدامات سئو خود را بهبود ببخشید.

به دلیل سبک زندگی و سبک خرید امروزی، رویکرد حرفه ای در خصوص اقدامات سئو در شهر های بزرگ همچون تهران اهمیت بیشتری دارد. به همین دلیل مشاوره سئو در تهران حساسیت بیشتری داشته و متقاضی بیشتری دارد. فقط کافی است پشت چراغ قرمز به اطرافیان خود نگاه کنید، چند نفر گوشی بدست دارند؟ در مقابل چند نفر به بیلبورد ها توجه می کنند؟

رویکرد موتورهای جستجو و سایت ها نسبت به سئو حرفه ای تر شده 

امروز تمامی سایت ها به اهمیت سئو پی برده اند و برای بهبود جایگاه سئو خود در تلاش هستند. بنابراین رقابت در دنیای سئو بسیار پیچیده تر شده است. اگر سایتی به دنبال قرار گرفتن در صفحه اول نتایج گوگل برای کلمات کلیدی مشخصی است باید به صورت کاملا حرفه ای و حساب شده عمل کند.  برای مثال کافی است یک فروشگاه لباس کودک را در گوگل جستجو کنید تا تعداد زیادی نتیجه به شما نمایش داده شود. این نشان می دهد تعداد مجموعه هایی که برای ارتقا جایگاه سئو خود تلاش می نمایند، به نسبت گذشته بسیار بیشتر شده است.

 امروز دیگر فرصتی برای صحیح و خطا کردن نیست و اگر کسب و کاری فرصتی را برای قرار گرفتن در اولویت موتور جستجو از دست بدهد دیگر امکان جبران ندارد. به دلیل رویکرد حرفه ای تعداد بیشتری از کسب و کار ها در شهر های بزرگ، مشاوره سئو در تهران یا شهرهای مشابه باید به صورت کاملا حرفه ای و جدی دنبال شود.

SEO-PROCESS01

مشاوره سئو شامل چه خدماتی است؟

مشاوره سئو میتواند شما را در انتخاب استراتژی همراهی نماید. انتخاب استراتژی مرحله بسیاری مهمی است و تاثیر زیادی در موفقیت اقدامات دارد. برای انتخاب استراتژی مناسب، لازم است نقاط ضعف و قوت، فرصت ها و تهدیدها به دقت بررسی شود و در نهایت خط مشی فعالیت ها تعیین گردد. فعالیت رقبا و ماهیت فعالیت شما نیز در انتخاب استراتژی تاثیر زیادی دارد.

SEO-STRAREGY

 برنامه ریزی اقدامات از جمله اقدامات مرتبط با سئو تکنیکال، سئو داخلی و خارجی، آسیب شناسی اقدامات قبلی، سئو محلی و … نیز می تواند زیر مجموعه خدمات مشاوره سئو باشد. در صورتی که سایت شما سابقه فعالیتی در گذشته دارد، ممکن است مشاور با بررسی اقدامات قبلی به یک آسیب شناسی بپردازد و در حوزه خاصی تمرکز بیشتری داشته باشد.

بودجه بندی نیز از دیگر موضوعات حائز اهمیت در سئو است. خدمات مشاوره به شما کمک می کند تا متناسب با بودجه ای که برای اقدامات سئو در نظر گرفته اید، بهترین تصمیم را بگیرید یا بودجه بندی درستی برای این بخش از اقدامات خود داشته باشید. بنابراین بهتر است زمانی که به مشاور مراجعه می نمایید، به این موضوع و توان مالی خود اندیشیده باشید. مراجعه به مشاور بدون اعلام بودجه و توان مالی، یک رویکرد غیر حرفه ای و متاسفانه رایج است. در این صورت ممکن است مشاور یک برنامه ایده آل و هزینه بر را برای شما در نظر بگیرد و شما با اجرای ناقص و غیر تخصصی آن به هیچ نتیجه ای نرسید.  

مشاوره سئو یکبار برای همیشه؟!

seo-process09

ممکن است احساس کنید شما تنها در ابتدای کار نیاز به خدمات مشاوره سئو دارید و با یک دوره مشاوره، خواهید توانست اقدامات را به بهترین شکل مدیریت کنید. این تصور کاملا اشتباه است. در طول فعالیت، ممکن است بارها نیاز به خدمات مشاوره داشته باشید. حتی ممکن است درحوزه فعالیت شما رقابت بسیار تنگاتنگ باشد و لازم باشد همواره از خدمات مشاوره استفاده کنید. بنابراین تصور این که یکبار برای همیشه از خدمات مشاوره استفاده کنید را کنار بگذارید.

این اصل را بپذیرید که ممکن است مشاور در طول یک دوره مشاوره، رویکرد های خود را بر اساس نتایج حاصله تغییر دهد. دنیای سئو بسیار پیچیده است، سلیقه و خواسته کاربران، الگوریتم های موتورها و … مدام در حال تغییر هستند. شما باید برای موفقیت منعطف و چابک باشید و بتوانید بهترین واکنش را در برابر تغییرات بدهید.

هزینه مشاوره سئو چقدر است؟

هزینه مشاوره سئو بر اساس حجم کار، خواسته ها و شرایط فعلی سایت تعیین می شود.  مقایسه هزینه دو پروژه سئو، زمانی منطقی است که آن دو پروژه شرایط یکسانی داشته باشند و هدف گذاری یکسانی برای آنها صورت پذیرفته باشد.

مسیر مشاوره سئو

تجزیه تحلیل و آنالیز کلمات کلیدی

بررسی استراتژی محتوایی و ارائه آن در سایت

تهیه پروپوزال و بررسی امکانات مورد نیاز برای سئو

معرفی استراتژی‌های بازاریابی شبکه های اجتماعی

جلسات مشاوره

فرآیند درخواست مشاوره سئو به چه صورت است؟

 اولین گام پر کردن فرم هست تا اطلاعات اولیه از وضعیت وبسایت و اهداف شما داشته باشیم. درخواست شما  ثبت شده و پس از بررسی اولیه زمان جلسه مشاوره اعلام می‌گردد.

آیا سایت ما پیش از جلسه بررسی می‌شود؟

بله، سایت شما به صورت دقیق بررسی می‌شود. از زمان ارائه درخواست و پر کردن فرم تا برگزاری جلسه مشاوره حداقل به 5 روز کاری زمان نیاز داریم. در این مدت کارشناسان ما سایت شما را بررسی کرده و پیشنهادات خود را با راه‌کارهای اجرایی در جلسه ارائه می‌دهند.

جلسات مشاوره به چه صورت برگزار می‌شود؟

جلسات مشاوره سئو به صورت آنلاین و حضوری به مدت یک ساعت برگزار می‌شود. در جلسات آنلاین شما امکان تهیه ویدیو و مرور آن پس از برگزاری را خواهید داشت.

برای مشاوره سئو فرم زیر را پر کنید

مشاوره سئو