تولید محتوا

تولید محتوا چیست؟

آقای جو پولیتزی  بازاریابی محتوایی را اینطور تعریف می کنند:

“بازاریابی محتوایی فرآیند بازاریابی و تجارت برای تولید کردن و توزیع  همچنین گسترش محتوایی است که  ارزشمندباشد و مخاطبان را قانع کند به منظور جذب وبه دست آورن و حتی درگیر کردن مخاطبان هدف با تعریف مشخص و واضح که در آن هدف کسب سود است.

با این تعریف متوحه می شویم که  در تولید محتوا همچنین بازاریابی محتوای این اقدامات صورت می گیرد:

 

 

Valuable-Content

تولید محتوایی ارزشمند

Content Calendar

اهمیت داشتن تقویم محتوا

جذب مخاطب و تبدیل

contant-marketing

فروش به مخاطبان

مزیت های تولید محتوا چیست؟

 

 

 

محتوای بیشتر کاربران و مشتریان بیشتر

محتوا و مطالب بیشتر خود به این معنی است که به کاربران دلایل بیشتری برای ارتباط و آشنایی بیشتر با محصولات خود می‌دهید.

 در معرض دید موتورهای جستجو قرار می‌گیرید

وقتی محتوای زیاد و با کیفیت تولید می‌کنید به این معنی است که موتورهای جستجوی گوگل برای index گذاری محتوا، بیشتر با شما در ارتباط خواهد بود. و وقتی صفحات بیشتر با میزان بازدید مناسب داشته باشید، راه شما برای قرار گرفتن در نتایج برتر ساده تر و هموار تر می‌شود.

افزایش پتانسیل تبدیل

وقتی با بازاریابی محتوا اعتماد کاربران را به خود جذب کرده اید، با استراتژی درست عرضه و نه تبلیغات، فضای اندکی از متن را به محصولات و یا خدمات خود اختصاص دهید و خوانندگان خود را به مشتریان تبدیل کنید.

اعتماد بیشتر به محصولات شما

وقتی که با انتخاب بازاریابی محتوا زمینه ساز اعتماد بیشتر کاربران به مطالب خود شوید، در صورت ارائه محصول شخصی، اعتماد و توجه آنها برای استفاده از محصول شما نیز ایجاد خواهد شد.

کاهش هزینه های بازاریابی

بازاریابی محتوا به چیزی که نیاز دارد، زمان است و در صورتی که به پیشرفت های خوبی دست پیدا کنید، تاثیر آن فوق العاده است. ممکن است که در ماه های اولیه نتیجه آن چندان مشخص نباشد، اما به قدرت آن اطمینان کنید و سیاستی که ایجاد کرده اید را دنبال کنید.

انواع محتوا